Od kilku lat coraz więcej osób decyduje się spróbować swoich sił jako kierowca Bolta czy też Ubera, bądź zostać taksówkarzem. Jeśli masz w swoim otoczeniu mężczyznę zarabiającego w ten właśnie sposób, możesz podarować mu niezwykle praktyczny prezent, który przyda mu się w codziennej pracy. Skorzystaj z naszych propozycji i podaruj wyjątkowej dla Ciebie mężczyźnie prezent mikołajkowy, gwiazdkowy czy też urodzinowy dopasowany do jego realnych potrzeb.

Kamerka samochodowa

Setki pokonywanych codziennie przez kierowców Bolta i Ubera oraz taksówkarzy kilometrów to wiele okazji do napotkania na drodze niespodziewanych czy wręcz niebezpiecznych sytuacji. Inwestycja w prezent w postaci kamery samochodowej może nie tylko zapewnić obdarowanemu wiele radości, ale oszczędzić mu wielu nieprzyjemnych sytuacji podczas pracy w przyszłości.

Solidna bilonówka na gotówkę

Taksówkarz czy też kierowca współpracujący z platformami typu Uber bądź Bolt musi wozić ze sobą spory zapas gotówki. Dla wielu osób ta konieczność stałego przechowywania w samochodzie pieniędzy jest mocno niekomfortowa, ze względu na brak możliwości zachowania porządku we wkładzie gotówkowym. Sprytnie pomyślane bilonówki do przechowywania gotówki, które pozwalają uporządkować nominały to pomysł na prezent, który ucieszy każdego kierowcę. Dzięki takiej bilonówce wydawanie reszty pasażerom stanie się o wiele szybsze.

Niezbędnik kierowcy, czyli wielofunkcyjny scyzoryk z latarką

Jazda w nocy, codzienne sprzątanie samochodu, dokonywanie drobnych napraw bieżących – to tylko niektóre z wielu obowiązków kierowców, którzy każdego dnia wożą swoimi autami dziesiątki, a czasem nawet setki pasażerów. Z tego powodu każdy kierowca na pewno doceni prezent w postaci wielofunkcyjnego scyzoryka, przy pomocy którego poradzi sobie w wielu problematycznych sytuacjach. Najbardziej rozbudowane modele posiadają także bardzo przydatne, wbudowane latarki.

Uniwersalna ładowarka samochodowa dla klientów

Pasażerowie przemieszczający się obecnie za pośrednictwem aplikacji typu Bolt czy Uber to z reguły młode, dynamiczne osoby, które sporo korzystają ze smartfonów. Aby zwiększyć ich komfort podczas przejazdów, wielu kierowców wyposaża swoje samochody w ładowarki samochodowe z zestawem dostępnych z tylnej kanapy kabli o uniwersalnych końcówkach pasujących do wszystkich obecnych na rynku smartfonów. Podarowanie znajomemu kierowcy takiego zestawu pozwoli mu znacznie zwiększyć zadowolenie jego pasażerów, co na pewno przełoży się na znacznie większe napiwki.

Kubek termiczny lub termos

Praca kierowcy nieodłącznie związana jest ze spędzaniem wielu godzin w samochodzie, który mocno narażony jest na ujemne temperatury i wszelkie zawirowania pogodowe. Dlatego podarunek w postaci kubka termicznego lub termosu na pewno będzie odebrany jako strzał w dziesiątkę. Warto postawić na egzemplarz o raczej kompaktowych rozmiarach, tak, aby łatwo było znaleźć miejsce do jego przechowywania w niewielkiej przestrzeni samochodu osobowego.

Rękawiczki do obsługi smartfona

Specyfika pracy kierowcy aplikacji typu Bolt czy Uber bądź współpracowania z nowoczesnymi korporacjami taksówkarskimi pociąga ze sobą konieczność intensywnego korzystania ze smartfona Podczas zimowych miesięcy jego obsługa bywa mocno utrudniona z uwagi na konieczność noszenia rękawiczek, których klasyczna wersja nie pozwala na normalne użytkowanie ekranów dotykowych. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nowoczesne rękawiczki przystosowane do obsługi smartfonów, które będą fenomenalnym prezentem dla współczesnego kierowcy. Na pewno taki podarunek mocno poprawi komfort codziennej pracy każdego taksówkarza czy też kierowcy współpracującego z Boltem lub Uberem.

Zestaw kosmetyków samochodowych

Utrzymywanie pojazdu w nienagannej czystości to obowiązek kierowcy Taxi, Bolta czy Ubera. W efekcie osoby wykonujące codziennie co najmniej kilkadziesiąt przejazdów zużywają naprawdę duże ilości specjalistycznych środków do czyszczenia i pielęgnacji tapicerki samochodowej czy też kokpitów w swoich autach. To dlatego podarowanie znajomemu kierowcy zestawu wysokiej jakości kosmetyków samochodowych na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy.